آسمان صبح فردا
اطلاعات تماس
میدان فاطمی ، کوچه میرهادی غربی ، خیابان جویبار ، پلاک 58، طبقه هشتم ، واحد 16
info@asemanvas.ir
09121767521

سرویس های تلویزیونی آسمان

سریال دردسرهای عظیم

طراحی و پیاده سازی باشگاه هواداران و مسابقه ارزش افزوده .
از ابتدای شروع سریال که همزمان با ماه مبارک رمضان بود،طی توافق شرکت آسمان و مرکز امور نمایش صدا و سیما، هر شب در هنگام پخش سریال مسابقه پیامکی به صورت زیر نویس به مخاطبان هر دو اپراتور همراه اول و ایرانسل ارائه می شد.
4_5969638468492460490

سریال دردسرهای عظیم

این سریال تلویزیونی در خرداد سال1395 همزمان با ماه مبارک رمضان بر روی انتن شبکه دو قرار گرفت.شرکت آسمان با توجه به تجربیات موفق در زمینه ارائه خدمات ارزش افزوده در قالب راه اندازی مسابقات پیامکی در صدا و سیما داشت توانست نظر مثبت مدیران شبکه دو سیما را جلب کند و مشارکت در این سریال پرمخاطب که در آن بازه زمانی تنها سریال مناسبتی در حال پخش از شبکه های سراسری بود را نصیب خود گرداند..
2

سریال تلویزیونی پریا

این سریال با موضوع پرداختن به بیماری ایدز در زمان پخش خود از شبکه سه بینندگان زیادی از اقشار مختلف مردم را به خود جلب کرد،از این رو شرکت آسمان در راستای فرهنگ سازی درباره برخورد با مبتلایان این بیماری تصمیم بر راه اندازی یک مسابقه پیامکی با محوریت این موضوع گرفت.
3

سریال تلویزیونی هشت و نیم

در پی تجربه موفق سریال برادر در شبکه دو، با پیشنهاد مدیران شبکه، مجددا شرکت آسمان به عنوان اولین گزینه برای مشارکت در این سرویس در نظر گرفته شد و از ابتدای سریال به همکاری با شبکه دو و راه اندازی مسابقه پیامکی پرداخت.
4

برنامه تلویزیونی المپیک ریو 2016

این سرویس با توجه به اینکه المپیک خود رویدادی بزرگی در بین تمام مردم میباشد،از نظر مدیران شبکه سه باید به افرادی سپرده میشد که تجربیات کافی هم در زمینه تولید محتوا و هم بخش های فنی را داشته باشند و شرکت آسمان توانسته بود با سابقه خود اولین گزینه مدیران شبکه جوان پسند سه سیما باشد.
5

برنامه دکتر سلام(شبکه آموزش)

این برنامه نیز یکی از برنامه های زنده و پرمخاطب شبکه آموزش و با محوریت پزشکی و سلامت است. شرکت آسمان در این برنامه هم مانند بقیه برنامه های شبکه آموش در قالب مسابقه پیامکی همکاری کرده است.
6

برنامه گل آموز(شبکه آموزش)

این برنامه به عنوان اولین تجربه شرکت آسمان در زمینه ارائه خدمات ارزش افزوده برای قشر کودک بود.که البته تجربه موفقی نیز با توجه به مدت زمان محدود پخش برنامه محسوب میشد.
7

برنامه کارنامه بیست(شبکه آموزش)

این برنامه از برنامه های تولیدی شبکه اموزش در زمینه مشاوره درسی برای کنکور بوده است.
8

برنامه حریم مهرورزی(شبکه آموزش)

برنامه حریم مهرورزی هنوز هم به عنوان تنها برنامه ای است که مستقیما وارد مسائل زناشویی زوجین شد و توانست مجوز پخش این شکل از برنامه ها را برای اولین بار از صدا و سیمای جمهوری اسلامی بگیرد و باتوجه به اعتماد شبکه خدمات ارزش افزوده و تمامی پیامک های این برنامه به شرکت آسمان صبح فردا سپرده شد.
9

برنامه زنگ هفت(شبکه آموزش)

این برنامه روزهای فرد از شبکه آموزش در قالب یک جنگ پخش میشد و بینندگان میتوانستند با شرکت در سوال مسابقه پیامکی شانس خود را برای دریافت جوایز این برنامه امتحان کنند.
10

برنامه مسیر پرواز(شبکه آموزش)

این برنامه نیز جز آندسته از برنامه هایی بود که مخاطب خاص خود یعنی داوطلبان کنکور بیننده اصلی برنامه بودند. مسابقه پیامکی این برنامه با کمک گرفتن از اساتید حاضر در برنامه برگزار میشد.
11

برنامه قند پهلو(شبکه آموزش)

این برنامه در ایام عید نوروز 1395 از شبکه آموزش پخش میشد. البته سابقه این برنامه به مدت ها قبل بازمیگشت ولی پیشنهاد راه اندازی مسابقه پیامکی این برنامه از سوی مدیران شبکه به شرکت آسمان صبح فردا داده شد و خدمات ارزش افزوده این برنامه در تمام ایام نوروز با شرکت آسمان بود.
12

برنامه بهارنارنج(شبکه آموزش)

این برنامه ویژه برنامه سال تحویل شبکه آموزش بود. در طی 18ساعت پخش این ویژه برنامه مسابقه پیامکی به صورت زیرنویس اعلام شد.
13

برنامه مشاعره(شبکه آموزش)

این برنامه نیز از ویژه برنامه های ایام نوروز سال 1395 بود که باز هم به پیشنهاد مدیران شبکه، خدمات ارزش افزوده و مسابقه پیامکی این برنامه قدیمی و پر مخاطب به شرکت آسمان سپرده شد.
14